Prowadzenie fanpage

Zbudujemy komunikację między Tobą a Twoimi klientami.

Jak to działa?

Facebook to najpopularniejszy portal społecznościowy na świecie (zgromadził już ponad 2 miliardy osób!), a należący do niego Instagram rozwija się coraz szybciej. Dla wielu ludzi media społecznościowe służą nie tylko do rozrywki czy kontaktu ze znajomymi, ale też do wyszukiwania firm i produktów! Zadbamy o to, aby trafili na profil Twojej firmy i najzwyczajniej ją polubili!

Od fana marki do klienta już tylko krok, dlatego stworzymy dla Ciebie wyjątkowy profil firmowy na Facebooku, Instagramie lub w innym medium społecznościowym. Zorganizujemy kampanie reklamowe i konkursy, by pozyskać dla Ciebie stałą i zaangażowaną grupę odbiorców.

 

KOMUNIKACJA

EMOCJE

RELACJE

 

Tu nie chodzi tylko o lajki.

Social Media marketing rozwija się bardzo szybko i jest po prostu skuteczny. Dlatego warto wykorzystać go dla swojego biznesu. Nie chodzi jednak wyłącznie o to, by zdobyć dużą liczbę polubień i publikować na nim tylko swoją ofertę, aktualne promocje itp.

Fanpage, które odnoszą sukces i wpływają na rozwój marki to takie, które budują trwałe i dobre relacje z odbiorcami, kreują wizerunek firmy, dzielą się wartościową treścią i stawiają na komunikację z klientami. Tym właśnie kierujemy się zajmując się profilami naszym klientów w mediach społecznościowych.

Czego możesz się spodziewać?

 • Prowadzenie fanpage'a na Facebooku

 • Angażujące treści

  Posty publikowane na profilu Twojej firmy będą stworzone w taki sposób, by formą i treścią gromadzić coraz szerszą społeczność wiernych fanów - klientów.

 • Profesjonalne zdjęcia i filmy

  Zadbamy o to, by zamieszczane na Twoim Fanpage'u zdjęcia i filmy były na wysokim poziomie estetycznym oraz w kreatywny sposób prezentowały Twoją firmę.

 • Konkursy, Wydarzenia, Grupy...

  Nie tylko "wrzucamy" posty. Tworzymy całą strategię działania w social media, by jak najlepiej prezentować wizerunek Twojej marki.

 • Prowadzenie profilu na Instagramie

 • Piękne zdjęcia

  W tym portalu to zdjęcia liczą się najbardziej! Dlatego stawiamy na pełen profesjonalizm, oryginalną formę i określony, spójny styl. 

 • Pozyskiwanie obserwatorów

  Popularność nie zdobywa się sama, dlatego dołożymy wszelkich starań, by profil Twojego biznesu zjednał sobie stałą dużą grupę odbiorców.

 • Odpowiednie opisy i hasztagi

  Zadbamy o to, by każde publikowane zdjęcia opatrzone było maksymalną ilością odpowiednich tagów, a opisy idealnie prezentowały markę.

+ Komunikacja

W mediach społecznościowych najważniejsze jest budowanie relacji, społeczności i dobrego kontaktu między marką, a jej odbiorcami (być może klientami). Dlatego zajmujemy się także prowadzeniem komunikacji:

 • odpowiadamy na wiadomości prywatne, udzielamy odpowiedzi na zapytania
 • komentujemy i odpowiadamy na komentarze odbiorców
 • reagujemy na publikowane recenzje i opinie (także w sytuacjach kryzysowych)
 • udzielamy się w życiu rynku, w tym konkurencji, oraz klientów. Komentujemy, odpowiadamy, budujemy relacje oparte na zrozumieniu i otwartości.

Zainteresowany?

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas.