Tworzenie stron internetowych

Projektujemy zarówno strony wizytówki, jak i strony, które pozyskują klientów. 

Jaki cel ma spełniać Twoja strona www?

Tworzymy strony internetowe „szyte na miarę”, czyli dostosowane do potrzeb i oczekiwań klienta. Najpierw dokładnie sprawdzamy rynek, zastanawiamy się co stanowi przewagę rynkowa danej firmy i jaki jest cel działania strony www (czyli - co chcemy osiągnąć dzięki stronie internetowej?). Następnie wybieramy najlepsze rozwiązanie: jeżeli witryna ma pełnić funkcję prezentacji firmy, ma być pewnego rodzaju Internetową Wizytówką to zaprojektujemy ją inaczej niż Stronę, której celem jest Sprzedaż.

Ta druga opcja to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którym zależy na zwiększeniu ilości klientów. Taka strona sprawdzi się zarówno przy sprzedaży produktów jak i usług. Klient na stronie firmy zachowuje się tak jak w sklepie. Jeżeli w czasie kilkunastu sekund przeglądania strona go nie zainteresuje, to opuści ją i prawdopodobnie już nie wróci.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik marketingowych znacznie ułatwimy Ci prowadzenie biznesu, wesprzemy i przyspieszymy sprzedaż i sprawimy, że Twój biznes będzie mógł się „kręcić” bez dużego zaangażowania czasu.

Tworzenie stron internetowych

Szukasz strony wizytówki? A może chcesz aby Twoja strona pomagała Ci w pozyskiwaniu klientów?

Strona www

Nowoczesna

Wszystkie projektowane przez nas strony internetowe są dostosowane do wymogów nowoczesnej technologii i aktualnych trendów. Przejrzysta struktura, łatwość obsługi i piękny wygląd gwarantowane.

Responsywna

Każda z naszych realizacji jest dostosowana do urządzeń mobilnych, więc dobrze wyświetla się na smartfonach i tabletach. To ważne, bo coraz więcej osób przegląda internet na mniejszych ekranach.

Zoptymalizowana

Zadbamy o to, by Twoja strona dobrze pozycjonowała się w przeglądarce, była łatwa w nawigacji i szybko się ładowała.

System CRM

Udostępnimy Ci panel do Systemu, który umożliwia pełne zarządzanie treściami na Twojej stronie internetowej.

Bezpłatne wsparcie techniczne

Przez rok po zbudowaniu strony www oferujemy bezpłatną pomoc techniczną związaną z jej funkcjonowaniem!

Opcjonalny dodatek:

Moduł Aktywnej Sprzedaży

Wyposażymy Twoją stronę internetową w Moduł Aktywnej Sprzedaży, który pomoże Ci w pozyskiwaniu nowych klientów oraz zautomatyzuje wiele procesów (jak np. kontakt z klientem, umawianie spotkań, wystawianie faktur, sprzedaż).

Moduł przygotowujemy indywidualnie dla każdego klienta, w zależności od celów jakie chce osiągnąć, a w ramach współpracy z Modułem, pomagamy stworzyć strategię marketingową firmy oraz pokazujemy też w jaki sposób sposób skutecznie reklamować się w internecie.

Co więcej Moduł Aktywnej Sprzedaży działa zupełnie automatycznie (więc nie wymaga zaangażowania czasowego z Twojej strony) i pracuje dla Ciebie 24/7 przez 365 dni w roku.

Zwiększa sprzedaż

Działa automatycznie

Najlepsza konwersja

Zainteresowany?

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas.