Skip to content

Po co promować posty, skoro możesz mieć nawet 5x większe zasięgi organiczne?

"Ile więcej odbiorców, fanów i klientów miałbyś,
gdyby Twoje posty miały 5x większe zasięgi?"

Nie masz konta na Facebooku = nie istniejesz!

W Polsce swój profil ma około 15 milionów ludzi? To około 64% wszystkich użytkowników internetu w Polsce.

Około 20% całego czasu jaki spędzamy w internecie to czas spędzony na Facebooku. I dlatego posiadanie fanpage firmy lub marki to już właściwie obowiązek każdej nowoczesnej firmy.

Ale po co nam fanpage, skoro Facebook non stop ucina zasięgi organiczne? Posty, które publikujemy docierają do coraz mniejszej ilości osób!

Co robić gdy zasięgi spadają...

Kiedyś aby rozwijać fanpage wystarczyło często publikować posty. Duże marki robiły to nawet kilka razy dziennie! Odbiorcy byli zalewani ogromną falą postów.

Wtedy to działało, dziś już to nie działa.

Co robić, aby prowadzić skuteczny fanpage?

Po pierwsze... musisz zrozumieć algorytm.

Jeśli chcesz publikować posty, które generują zasięgi to musisz wiedzieć co sprawia, że Facebook chętnie wyświetla Twoje posty?

Musisz wiedzieć dlaczego niektóre Twoje posty mają lepsze zasięgi od innych? Czyli musisz poznać i zrozumieć działanie algorytmu Facebooka.

Po drugie... musisz śledzić nowości.

Pomimo, że jako przeciętny użytkownik nie dostrzegamy tego od razu, to Facebook często i szybko się zmienia.

Na początku 2017, Facebook wprowadził video, potem relacje live, jakiś czas później wprowadził nowe formaty postów dla urządzeń mobilnych. 

Musimy dostosowywać się do zmian, jakie Facebook wprowadza i do ogólnych trendów, które Facebook wyznacza. Im lepiej się wpasujemy w jego ogólną politykę, tym lepiej.

A najważniejsza zasada to...

... testuj, testuj, testuj. Kiedyś przeczytałem artykuł, w którym ktoś pisał, że największe zasięgi mają posty, które są stosunkowo krótkie - takie na 3-5 linijek tekstu z ładnym zdjęciem. Najlepiej taki post opublikować rano (jak ludzie jadą do pracy), albo po południu (jak ludzie wracają z pracy).

Ale prawda jest taka, że nie ma żadnego idealnego przepisu na prowadzenie fanpage.

Nie ma idealnej pory na zamieszczanie postów, nie ma idealnego formatu posta, nie ma idealnej długości posta czy idealnej grafiki do posta.

Prowadzimy fanpage różnym klientom i wiemy doskonale, że każdy fanpage należy traktować indywidualnie.

Dlatego wszystkie swoje działania musisz testować i sprawdzać ich efekty. Jak coś przynosi dobre efekty - rób to, jak nie - przestań to robić. Proste, prawda? 😉

Jednak dobra wiadomość jest taka, że...

Są też sposoby, które sprawią, że Twoje zasięgi od razu skoczą do góry!

Jak pisałem wyżej - prowadzimy różne fanpage dla różnych firm i marek, więc możemy testować na raz wiele różnych, naszych pomysłów. Niektóre się sprawdzają lepiej inne gorzej, ale...

... są takie rzeczy, które sprawdzają się zawsze.

Co jakiś czas zbieramy nasze wnioski i publikujemy w formie poradników. 

I wiesz, co? Jeśli chcesz otrzymać taki poradnik, to możesz go otrzymać po standardowej cenie 99 zł, promocyjnej cenie 19 zł (rabat -80%). Ani grosza więcej.

Co znajduje się w podręczniku?

Poruszamy w środku sporo naprawdę ważnych tematów:

  • 6 naszych sekretów na nawet 5x większe zasięgi postów, każdy sekret jest dokładnie opisany oraz poparty przykładami (screeny z dokładnymi wynikami). 
  • Jak wykorzystać zdjęcie w tle do promocji biznesu/usługi/produktu?
  • Określanie celu Twojego fanpage
  • Jak oprawa wizualna postów wpływa na odbiorcę?
  • Dlaczego musisz poznać i zrozumieć algorytm Facebooka?
  • Dlaczego nigdy nie kupować lajków?
  • Jak budować trwały i stabilny fanpage na dłuuugie lata?
  • Dlaczego Ci są recenzje klientów i jak je pozyskać?
  • Jak pokazać "ludzką twarz" swojej firmy?

Cały kurs jest napisany zrozumiałym językiem (żadnego branżowego żargonu i bełkotu), więc bez trudu zrozumiesz cały materiał i z łatwością wdrożysz go u siebie.

Gotowy?

Niska cena nie sprawia, że dostaniesz okrojony produkt. W cenie promocyjnej wynoszącej tylko 19 zł otrzymujesz taki sam podręcznik, jak osoby, które kupują go po standardowej cenie 99 zł.

Co jakiś czas aktualizuję wiedzę z ebooka lub dopisuję dodatkowe wskazówki. Często wiąże się to też z podniesieniem jego ceny. Jeśli kupisz teraz tego ebooka, każde kolejne wydanie otrzymasz ZA DARMO i BEZ DOPŁAT. 

Ps. To wydanie, które oglądasz to wydanie nr 2 😉

Gratuluję podjęcia decyzji

Patryk Janusz

Właściciel marki Artyści Reklamy

P.S. Te sposoby działają. Podręcznik zawiera screeny więc zobaczysz dokładne zasięgi, jakie generują konkretne sposoby! Ponadto zamieściłem tam zasady, z których korzystamy przy prowadzeniu profili naszych klientów! To naprawdę SPORA dawka wiedzy, opisana w możliwie prosty sposób.

P.P.S. Chce dać Ci gwarancję satysfakcji, oznacza to, że w razie Twojego niezadowolenia, napisz do mnie maila na biuro@artyscireklamy.pl - oddam Ci 100% wpłaconych pieniędzy.